Kenet Sistem Trapezler- tan metal
nav-left cat-right
cat-right

Kenet Sistem Trapezler

knt4Tan Metal kenet sistem çatı ve cephe kaplama sistemlerinin yapıları dizayn eden mimarlara ve kullanıcılara sunduğu bir çok avantajlar vardır.

Geçirimsizlik:

Yüzeyde herhangi bir vida deliği olmadığından sızıntı riski yoktur. Kenet bölgesinin tamamı ile kenetlenerek sıkıştırılması bu bölgenin tamamının kar altında kalması durumunda bile geçirimsiz olmasını sağlar.
Çatı ve cephelerde ışıklık, pencere gibi detaylarda oluşabilecek sızıntılara karşı tam koruma sunar.
Klips-kenet bağlantı detayı; yüksek rüzgar kuvvetlerindeki emme kuvvetine karşı tam direnç sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Verimlilik:

Dayanıklı ve her çeşit kaplama sistemine uygundur. Bakım gerektirmez. Geri dönüşüm kullanımı mümkündür.

Uzun Ömürlülük:

Boyalı sac, paslanmazlık garantisi sunar. Bina ömrü ile doğru orantılı kullanım ömrü ve her türlü ortam şartlarına uygun boya tipi (Plastisol, pvdf, polyester) seçimi, uzun ömürlülük.

Maliyet:

Yatırım maliyeti – kullanım ömrü oranı düşüktür. Hafif ama sağlamdır, dolayısı ile konstrüksyon yükleri düşer. Bu durum yapı maliyetini azaltır.

Kenetleme Yöntemleri ve Şantiyede Üretim:

knt5Robot kullanımı ile tam kenetleme yapılmadan önce; el kenetleri yardımı ile trapezler “tek kenet” ve “çift kenet” şeklinde kenetlenirler.
Şantiye ortamında tek parça olarak uzun boylarda üretilen trapezler, montaj sırasında her 1.00 metrede bir el kenetleri ile kenetlenmelidir.
Bu işlem robot ile kenetlemenin çatı yüzeyinin tamamen kaplanmasından sonra yapılmasına olanak sağlar.

knt6Yorumlar kapalı.